Bilety lotnicze z Polski do Cagliari

as low as 538 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromKrakowa
from538 PLN
fromWarszawy
from946 PLN
fromGdańska
from1028 PLN
fromWrocławia
from1422 PLN
fromPoznania
from1423 PLN
fromKatowic
from6525 PLN
fromLublin
from11657 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁodzi
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Cagliari są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Cagliari zapłacisz tylko 538 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Cagliari niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Cagliari wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 538 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Cagliari.
 


 
Gorące słońce, piaszczyste plaże, niezwykła przyroda, wiekowe zabytki – to wszystko odnajdziesz w jednym z malowniczo położonych włoskich miast. Cagliari, ulokowane w południowej części Sardynii nad brzegiem Morza Śródziemnego, jest doskonałym miejscem na spędzenie urlopu. Miejsce to jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i turystycznym. Pomimo swojego piękna, nie jest tak oblegane przez turystów, jak inne kurorty w tym rejonie.
 
W powstałym wiele lat przed naszą erą mieście, można dostrzec wpływy bizantyjskie, rzymskie, arabskie. Jeżeli fascynują Cię starożytne zabytki, koniecznie musisz zwiedzić pozostałości po rzymskiej nekropolii, akwedukty czy też wyryty w skale amfiteatr. Niezapomniany będzie również spacer pośród wapiennych budowli na starówce. Ulokowana na wzgórzu ta część Cagliari, nazywana jest białym miastem. Wszystko przez kolor wapienia, z którego zbudowane są również dwie wieże potężnego zamku. Pachnące ziołami i pysznym, włoskim jedzeniem Cagliari, posiada wiele zabytków sakralnych. Najbardziej zachwycają: XIII-wieczna katedra, bazylika San Saturnino z V wieku czy też Sanktuarium Matki Bożej Bonaria.